Стильний і робочий сайт за доступною ціною.

Замовити розробку сайту без передоплати з хостингом на 3 місяці в подарунок.

Мінімалістичні, функціональні і сучасні статичні сайти і AMP версії сайтів.
Для тих, хто втомився від використання CMS і конструкторів сайтів.

Послуги з розробки сайтів в Україні і країнах СНД.

Розробка сайту без передоплати

Повна розробка сайту відбувається без передоплати. По закінченню робіт, сайт затверджується вами і тільки після цього ви повністю розраховуєтесь за проект.

Безкоштовно хостинг на 3 місяці

При замовленні сайту, ви отримаєте надійний і стабільний хостинг на 3 місяці в подарунок.

Технічний супровід

Вам не потрібно вирішувати технічні моменти з хостингом, доменом і установкою сайту на хостинг. Ви отримуєте повністю готовий проект для роботи.

Послуги

Створення статичних сайтів

Повністю адаптивні статичні сайти під будь-які пристрої з використанням фреймворку Bootstrap. Стильний, сучасний, мінімалістичний і зручний дизайн. Хороше рішення для Landing Page або сайт-візитка.

Підтримка сайтів

Врятую вас від будь-яких турбот, пов'язаних з підтримкою працездатності ваших сайтів: домен, хостинг, наповнення контентом або товарами, графіка, редизайн. Повний технічний супровід під ключ.

Створення AMP сайтів

Створення прискорених мобільних сайтів з сучасним і функціональним дизайном, за останніми рекомендаціями Google. AMP версії сайту, відмінно виглядають на будь-яких пристроях і можуть використовуватися як основна версія сайту.

Переваги

Адаптивна верстка сайту

Всі сайти, повністю адаптовані під будь-які пристрої. Немає потреби створювати десктопну і мобільну версію сайту.

AMP

При необхідності, можна створити прискорені мобільні сторінки (AMP), для успішного просування в мобільного видачі Google.

Технічний супровід

Всі технічні аспекти, пов'язані з управлінням хостингом, доменом і наповненням сайту – вас не будуть обтяжувати. Тільки стабільність і безпеку.

Домен

Домен, це точна адреса вашого сайту. Надаю допомогу при виборі та купівлі домену для сайту. Допоможу підібрати правильно домен і за доступною ціною. Працюю тільки з офіційними реєстраторами доменів.

Хостинг

Хостинг, це будинок для вашого майбутнього сайту. Надаю надійний хостинг для розміщення сайтів на 3 місяці – безкоштовно. Надаю допомогу при виборі тарифів з урахуванням ваших потреб. Пропоную тільки доцільні тарифи.

Просування

Ви отримаєте повністю готовий сайт для просування. Підключення Яндекс.Метрики, Google Analytics і віджета зворотного дзвінка, дозволить вам вже на самому початку, приступити до просування свого сайту.

Безкоштовна CMS

У вас буде можливість самостійно редагувати основні блоки свого сайту. Проста система управління сайтом, в якій можна розібратися за 5 хвилин.

Останні мої реальні проекти, якими зараз займаюся.

Сайт-портфоліо фотографа

Сайт-портфоліо фотографа

Невеликий сайт з повним портфоліо фоторобіт фотографа. Створювався для розміщення в електронних листах, соцмережах, для демонстрації потенційним клієнтам і реклами. Тобто, повністю виконувався виключно іміджеві функції і не призначався для просування в пошукових системах.

Сайт і блог фотографа

Сайт і блог фотографа

Повноцінний сайт фотографа, з повним портфоліо робіт і великим описом спектру послуг. Є підключений блог до сайту. Сайт націлений на просування в пошукових системах по ключових запитах.

Сайт системного адміністратора

Сайт системного адміністратора

Створювався для демонстрації послуг, що надаються і для просування в пошукових системах по ключових запитах.

AMP версія сайту

AMP версія сайту

Повністю сучасний і функціональний AMP сайт, створений за останніми рекомендаціями Google. Призначався для заняття топових позицій по ключових запитах в мобільному пошуку Google.

Сайт зоомагазину

Сайт зоомагазину

Витончений стиль, мінімалізм, простота навігації і адаптивність під будь-які пристрої, роблять даний сайт зручним для клієнтів. Створювався для іміджу, реклами в Google Ads та для розміщення банерної реклами на тематичних майданчиках.

Промо сайт з 3-х сторінок

Промо сайт з 3-х сторінок

Зручній промо-сайт з 3-х сторінок, з можливістю вибрати товар і оформити покупку через корзину easynetshop товарів на самому сайті. Створено для рекламних компаній в Instagram і на Facebook.

Простий спосіб, отримати робочий сайт на вигідних умовах.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ САЙТУ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ

Чому варто замовити статичний сайт у мене?

01.

НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ

Сайт Landing Page, одностранічнік, сайт компанії або сайт-візитка – буде готовий протягом 2-7 днів.

02.

ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Сайти створюються з використанням фреймворку Bootstrap і повністю адаптовані під будь-які пристрої.

03.

ДОСТУПНІ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Ціни є оптимальними і вибудовуються з урахуванням «якість-ціна». Оплата відбувається тільки за виконану роботу.

04.

ПОВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Сайт буде розміщений на надійному хостингу з подальшим технічним супроводом.

Замовити сайт – Найчастіші питання


Статичні і динамічні сайти.

- Стабільний хостинг в подарунок – на 3 місяці.
- Повністю адаптивний сайт під всі пристрої.
- Повністю готовий сайт, для реклами в пошукових системах, соціальних мережах, на дошках оголошень.
- Сайт з встановленим виджетом зворотного дзвінка (з повідомленнями на e-mail і в Telegram) і віджетом для швидкого зв'язку через месенджери.
- Установка SSL сертифікату на сайті.
- Налаштування корпоротивної пошти з вашим доменом сайту.
- Стильний сайт, який буде відображати ваш статус в Мережі.
- Захищений сайт від вірусів і зломів.
- Повністю налаштований сайт на стабільному хостингу з доменним ім'ям.
- Технічне повне безкоштовне супровід вашого сайту протягом 30 днів і базове безкоштовний супровід протягом 12 місяців.

- Досить невелика вартість розробки. Статичні сайти, значно дешевше, своїх «динамічних побратимів».
- Мінімальні вимоги до просування. Простота коду забезпечує просування сайту без підключення додаткових модулів. Досить базових SEO-заходів, виконаних на належному рівні.
До речі, на початку розвитку Мережі Інтернет, динамічні сайти практично не сприймалися пошуковими системами.
- Швидкість роботи сайту. Статичні сайти, працюють в рази швидше сайтів, створених на CMS і конструкторах сайтів. Такі сайти, подобаються пошуковим системам.
- Надійність. Мінімум оновлень, відсутність баз даних і PHP – гарантія стабільної роботи статичного сайту.
- Безпека. Статичні сайти, не бояться різних SQL-ін'єкцій, а також спроб хакерів виявити уразливості в самому коді веб-додатків.
- Дешевизна хостингу. Так як немає баз даних, можна вибрати більш мінімальний тарифний план на хостингу. Статичний сайт, не створить великого навантаження на хостинг і не перевищить ліміт тарифу.
- Невисока вартість великих структурних змін. В процесі експлуатації можуть виявитися деякі помилки в роботі статичного сайту, або ж будуть потрібні доопрацювання сайту. На відміну від динамічних сайтів, зробити ці виправлення і реорганізаційні дії, буде значно простіше і дешевше.

- Досить обмежений функціонал. З статичного сайту, у вас не вийде повноцінний блог або Інтернет-магазин. Просто, статичні сайти, не створені для цих цілей. Також, часто немає зручної панелі керування, яка дозволить вам самостійно змінювати вміст свого сайту.
- Неможливо провести повноцінну інтеграцію статичного сайту з 1С і подібними програмами.
- Немає можливості створити повноцінну систему реєстрації користувачів на сайті.

- Відносно недорога підтримка сайту. Є зручна панель управління, яка дозволить вам самостійно змінювати вміст сторінок.
- Широкі функціональні можливості. На динамічних сайтах, можна реалізувати реєстрацію та аутентифікацію на сайті, забезпечити зберігання персональної інформації користувачів, створити форум, поштову розсилку, пошук по сайту, форми замовлень, Інтернет-магазин, блог, форум, новинний сайт і багато іншого.
- Підтримка бізнес-процесів. Одна з ключових переваг динамічних сайтів – можливість інтегрувати свій сайт з різними системами, які вже діють усередині вашої організації. Так, наприклад, можна зробити автоматичне створення прайс-листа, інформація для якого буде вилучатись з програми складського обліку товарів. Провести інтеграцію з 1С і подібними програмами.

- Високі вимоги до хостингу. У статичному сайті при запиті користувачу просто передається вже готова веб-сторінка за десятки мілісекунд. У разі динамічного сайту, при надходженні запиту на сервер сторінка збирається, а потім вже відправляється користувачеві. Оскільки ресурс потужності сервера завжди обмежений, то при піковому навантаженні система працює в дуже напруженому режимі.
- Відносно висока вартість створення. Для здійснення всіх функціональних можливостей, крім веб-дизайнера і HTML-кодера, потрібна робота ще й веб-програміста, і часто не одного.
- Висока вартість великих структурних змін. Все зав'язано на програмному забезпеченні, яке використовується на сайті. В процесі експлуатації можуть виявитися деякі помилки в «движку», або ж знадобитися доопрацювання сайту. Ці дії зможуть виконати лише кваліфіковані фахівці, що від вас вимагатиме значних грошових витрат. Це досить серйозний недолік динамічних сайтів.
- Уразливості, хакерські атаки і віруси. Динамічні сайти, постійно потребують оновлення. Також, необхідно постійно оновлювати не тільки CMS, але і всі плагіни. Незважаючи на це, динамічні сайти, все одно знаходяться в постійному ризику бути зламаними і інфікованими, що теж, доставляє додаткові проблеми.

Конструктори сайтів.

- Не потрібно ламати голову з хостингом, доменом і іншими премудростями - достатньо однієї реєстрації, оплати послуг і все це буде працювати.
- Є безкоштовні тарифи.
- Є досить недорогі тарифи, які вийдуть навіть дешевше статичного сайту.
- Ви можете зробити свій сайт таким, як ви його бачите. Обмежені тільки функціоналом самого конструктора.
- Швидкість – реєстрація і настройка сайту займають небагато часу. Через годину вже можна хвалитися своїм дітищем.
- Технічна підтримка може допомогти вирішити всі питання, хоча там і так все зроблено гранично зручно і зрозуміло (актуально в основному для платної підписки).
- Зовнішній вигляд сайту можна отримати цілком гідний – дизайн їх шаблонів розробляють грамотні дизайнери.
- Для магазинів вже передбачені механізми замовлення і прийому оплати. Це великий плюс.
- Без навичок програмування, можна створити свій сайт. Вам не потрібно нічого знати про веб-дизайн сайту, щоб використовувати конструктор. Якщо ви можете використовувати Google, то ви легко впораєтеся і з сервісом створення сайтів, чий інтерфейс, найчастіше досить інтуїтивний, щоб направляти вас протягом всього основного процесу створення веб-сайту і настройки.

- Безкоштовні тарифи, часто мають сторонню рекламу і сильно урізаний функціонал. Не завжди можна на безкоштовному тарифі конструктора, підключити персональне доменне ім'я.
- Не дивлячись на те, що є відносно вигідні тарифи, часто потрібний функціонал продається за завищеними цінами.
- Часто, на конструкторі сайтів, немає можливості отримати доступ до файлів сайту по FTP. Це означає, що провести будь-які маніпуляції безпосередньо в коді сайту – не вийде. Також, це часто не дасть можливості зберегти свій сайт і перенести його на інший хостинг.
- Як писав вище, практично жоден конструктор сайтів, не дозволяє перенести сайт на інший хостинг.
- Функціонал влаштований так, що не дозволить зробити вам «крок в ліво-вправо». Все тільки за шаблоном. Досвідчені дизайнери можуть залишитися розчаровані обмеженим вибором інструментів, які сайтобудівники пропонують. Кожен сервіс пропонує свій набір шаблонів і елементів дизайну, які можуть відрізнятися один від одного.
- Швидкість роботи сайтів створених на конструкторі сайтів, часто бажає кращого.
- Можуть виникнути (найчастіше) проблеми з інтеграцією на сайті 1С і подібних програм. Найчастіше, конструктори сайтів, не дають можливість зробити інтеграцію з 1С і подібними системами.

Для створення сайту-візитки, корпоративного сайту або Інтернет-магазину, ви можете скористатися конструктором сайтів uKit. Це простий і потужний конструктор сайтів для бізнесу.
Якщо ви хочете створити невеликий Лендінгем, вам підійде конструктор Лендінгем ulanding.
Це два перевірених і надійних конструктора, які дозволяють дійсно створювати прості і робочі сайти самостійно.

Що таке AMP сторінка?

AMP (Accelerated Mobile Pages) — це технологія прискорених мобільних сторінок, яка розробляється незалежними розробниками і активно просувається компанією Google в своєму пошуковику. Суть в тому, що на сайті використовуються спеціальні теги, кількість і функціонал яких строго обмежені. Завдання розробника полягає в тому, щоб «зібрати» сайт з доступних схем, які вирішать проблему замовника.

- Сторінки з AMP ранжуються вище інших запитів в пошуку за рахунок того, що відповідають вимогам до швидкої завантаженні і адаптовані під мобільні пристрої. AMP версії сайтів, відкриваються практично за 1 секунду в буквальному сенсі цього слова.
- На мобільному пристрої вони можуть з'являтися в розширених результатах пошуку і каруселях.
- При пошуку на мобільних пристроях AMP-сторінки можна розпізнати за спеціальними відмітками.

- По-перше, прискорені сторінки хоч і підтримують статистику від Google, але вимагають викоистання іншого тега, який повинен бути встановлений на всіх прискорених сторінках. Очевидно, що це може зайняти багато часу і сил, а також внести неточності в статистику. Розробники прямо заявляють, що «Аналітика для AMP в даний час має обмежені можливості в порівнянні зі стандартною; Можливості AMP будуть додаватися в майбутньому ». Те ж і з Яндекс Метрика.
- По-друге, все Accelerated Mobile Pages (AMP сторінки) кешуються і, коли до них звертається користувач, сайт віддає йому кеш версію сторінки з серверів Google. Деяких, лякає залежність від кеша Google.
- Строго обмежений функціонал в рамках якого, розробник створює AMP сторінку.

Що вибрати?

Статичні сайти, є хорошим вибором для сайту-візитки, сайту компанії, Landing Page, односторінкових сайтів. Якщо вам не потрібна інтеграція сайту з 1С і подібними програмами, ви не плануєте робити можливою реєстрацію на сайті, а також контент (вміст) вашого сайту не буде часто змінюватися, варто вибирати статичні сайти. Зазвичай область діяльності фірми або адреса офісу змінюється дуже рідко, а для того щоб вставити новина, досить змінити всього одну сторінку. Тобто, експлуатація цього сайту не буде дорогим і віднімаючим багато часу. Також, статичні сайти підійдуть і для тих, хто планує просувати свій сайт в Мережі платними способами – за допомогою реклами в пошукових системах, соціальних мережах, на дошках оголошень.

Динамічні сайти ідеально підійдуть для блогів, новинних сайтів, порталів, форумів та Інтернет-магазинів. Також, якщо ви плануєте провести інтеграцію сайту з 1С і подібними програмами, або хочете зробити можливим проводити реєстрацію на своєму сайті, приймати оплату, вам необхідно обирати динамічні сайти.

Конструктор сайтів може бути ефективним варіантом для тих, хто обмежений у часі, коли потрібен простий сайт або, може бути, ви не так впевнені в своїх дизайнерських здібностях. Не завжди є фінансова можливість, створити платний сайт. Безкоштовні конструктори, можуть допомогти обзавестися власним сайтом. Також, конструктор сайтів може стати в нагоді початківцям фотографам, дизайнерам, художникам ...

AMP технологію, можна використовувати для створення Landing Page, сайтів-візиток, односторінкових сайтів, сторінок під рекламу та корпоративних сайтів з нескладним функціоналом. Також, AMP технологія, буде актуальною для створення мобільних версій сайтів або окремих сторінок/розділів сайту. Якщо ваші клієнти, роблять замовлення товарів і послуг з мобільних пристроїв і вам важливо швидке завантаження сайту, варто подивитися у бік AMP технології. AMP сайти ідеально виглядають як на десктопах так і на мобільних пристроях.

ЦІНИ НА РОЗРОБКУ САЙТУ

Гарантована 30% * знижка на розробку сайту для художників, письменників, косплеєрів, фотографів, моделей, ремісників.
Знижка 50% * на розробку сайту некомерційним організаціям.

* У вартість (зі знижкою) входить хостинг на 3 місяць (домен оплачується окремо).

Сайт Landing Page

2800 грн.

З хостингом на 3 місяці.
* Розробка за 2 дні.

 • Хостинг на 3 місяці
 • Домен сплачується окремо
 • від 1-го до 10-ти блоків
 • ** Проста система управління сайтом
 • Персональна пошта на домені сайту
 • Встановлення сайту на хостинг і підключення доменного імені
 • ⍰ Безкоштовний повний технічний супровід протягом 30 днів
 • Безкоштовний базовий технічний супровід протягом 12 місяців

Сайт компанії

3000 грн.

З хостингом на 3 місяці.
* Розробка за 7 днів.

 • Хостинг на 3 місяці
 • Домен сплачується окремо 
 • від 1-ї до 8-ми сторінок
 • ** Проста система управління сайтом
 • Персональна пошта на домені сайту
 • Встановлення сайту на хостинг і підключення доменного імені
 • ⍰ Безкоштовний повний технічний супровід протягом 30 днів
 • ⍰ Безкоштовний базовий технічний супровід протягом 12 місяців

Сайт візитка

2500 грн.

З хостингом на 3 місяці.
* Розробка за 5 днів.

 • Хостинг на 3 місяці
 • Домен сплачується окремо 
 • від 1-ї до 5-ти сторінок
 • ** Проста система управління сайтом
 • Персональна пошта на домені сайту
 • Встановлення сайту на хостинг і підключення доменного імені
 • ⍰ Безкоштовний повний технічний супровід протягом 30 днів
 • Безкоштовний базовий технічний супровід протягом 12 місяців

Односторінковій

від 300 грн.

Без хостингу і домену.
* Розробка за 1 день.

 • Без хостингу
 • Домен сплачується окремо 
 • від 1-го до 5-ти блоків
 • ** Проста система управління сайтом
 • Персональна пошта на домені сайту
 • Встановлення сайту на хостинг і підключення доменного імені
 • ⍰ Безкоштовний повний технічний супровід протягом 30 днів
 • ⍰ Безкоштовний базовий технічний супровід протягом 12 місяців
Односторінкового вітрина товару/послуг

Односторінкова вітрина товару / послуг

1700 грн.

Розробка односторінкових вітрин для продажу товарів або послуг. Можливість налаштувати додавання товару у кошик товарів з повідомленнями на пошту і Telegram.

У вартість входить:
• Хостинг на 3 місяці.
• Домен оплачується окремо.
• 1 сторінка до 20-ти блоків.
• Налаштування персональної пошти на домені сайту.
• Установка сайту на хостинг і підключення доменного імені.
Безкоштовний повний технічний супровід протягом 30 днів.
Безкоштовний базовий технічний супровід протягом 12 місяців.
Кошик товарів з повідомленнями на e-mail.

* Розробка за 1 день.

* За умови, якщо є готове наповнення для сайту з боку замовника (тексти, фото, відео, логотип ...).
** При необхідності, встановлюється базова або розширена адмін-панель для самостійного управління сайтом.
На всіх тарифах, у вартість входить установка безкоштовного віджета швидкого зв'язку в месенджерах і безкоштовного віджета «Замовити зворотний дзвінок» з повідомленнями на e-mail і Telegram, а також підключення Яндекс.Метрики і Google Analytics, якщо ви надасте коди лічильників.

Дорого?

Тоді, створіть сайт самостійно.

Як відбувається процес розробки статичних сайтів?

Відповіді на часті питання.

Скласти ТЗ (технічне завдання) для сайту — просто. Вам достатньо надати інформацію з комерційною пропозицією вашої фірми або в довільній формі опис зі списком своїх послуг.

Створити безкоштовно сайт — можна. Але, не потрібно. І ось чому.

• Як мінімум для створення повноцінного сайту, вам знадобиться придбати домен і хостинг.
• Безкоштовні конструктори сайтів, не пропонують можливості використовувати свій домен на безкоштовних тарифах.
• Ви можете спробувати знайти безкоштовний хостинг і скористатися безкоштовним доменом, проте пошукові системи з підозрою ставляться до таких сайтів.
• Після вибору і покупки хостингу і домену, можна думати від розробці сайту.

Як бачите, безкоштовно створити сайт — не вийде.

Так, ви можете замовити сайт без передоплати.
Також, вам не потрібно купувати хостинг і домен заздалегідь. У вартість розробки сайту, входить хостинг на 3 місяці, вам потрібно буде тільки оплатити окремо домен і оплатити послуги з розробки сайту. В процесі розробки сайту, ваш сайт буде на моєму тестовому домені. Оплата за розробку сайту — тільки після виконання робіт.

Хостинг надається вам безкоштовно на 3 місяці. По закінченню терміну, вам потрібно буде подовжити послуги хостингу, на бажаний термін (від 1 місяця — до 1 року). Також, вам необхідно буде придбати домен для сайту (оплачується на 1 рік). Всі технічні питання з підключенням домену та розміщенням сайту на хостинг — беру на себе.

Надаю безкоштовно просту систему управління основним контентом. Система проста і не потрібно сидіти годинами, щоб зрозуміти як внести одну правку. Ви зможете самостійно вносити зміни в основних блоках сайту при необхідності. При виникненні труднощів, ви завжди зможете звернутися за допомогою.

Нерідко, на початковому етапі, бізнес не може дозволити собі значних фінансових витрат при розробці сайтів. В такому випадку, доцільно створити сайт самостійно. Серед великої різноманітності конструкторів сайтів, є два основних потужних конструктора, в яких ви зможете створити сучасні та робочі сайти – самостійно.

Для створення сайту-візитки, корпоративного сайту або Інтернет-магазину, ви можете скористатися конструктором сайтів uKit. Це простий і потужний конструктор сайтів для бізнесу.

Якщо ви хочете створити невеликий Лендінгем, вам підійде конструктор Лендінгем ulanding.

Це два перевірених і надійних конструктора, які дозволяють дійсно створювати прості і робочі сайти самостійно.

Доступна покупка і реєстрація доменів, хостингу та оренда серверів за вигідними цінами

Порядок роботи зі мною.

Деталі

Отримую від вас ТЗ. Обговорюємо з вами всі деталі.

Макет

Створюю макет і показую його вам. При необхідності – коректую.

Втілення

Якщо вас все влаштовує в макеті, приступаю до створення вашого сайту.

Результат

Перевіряємо готовий сайт. Якщо вам подобається результат, завантажую сайт на хостинг і підключаю доменне ім'я.

Кому підійдуть мої послуги?

Втомилися від конструкторів сайтів і всіляких CMS? Тоді, статичний сайт – для вас. Отримайте сучасний, легкий, стабільний, безпечний статичний сайт і якісний технічний супровід.

Кому не підійдуть мої послуги?

Мої послуги, будуть неактуальні для тих, хто бажає використовувати конструктори сайтів і сайти на CMS системах, а також – не потребує подальшого технічного супроводу. Також, мої статичні сайти не підійдуть для великих блогів і повноцінних Інтернет-магазинів.

Простий спосіб, отримати робочий сайт на вигідних умовах.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ САЙТУ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ

Не роблю:

 • портали, новинні сайти, форуми, великі Інтернет-магазини
 • адалт сайти
 • сайти фінансових пірамід
 • фішингові сайти
 • парсери сайтів
 • сайти для проведення всіляких афер в Мережі
 • сайти для незаконної діяльності

Якщо у мене виникне підозра, що створений мною сайт, може бути використано для вчинення протиправних цілей або потрапляє під вищеописані пункти, залишаю за собою право відмовити в наданні послуг. Створюю тільки якісні сайти – сайти для людей.

Чому у мене такі ціни?

Довгострокове співробітництво.

У своїй роботі, завжди розраховую на довгострокову співпрацю і ставлюся до своїх клієнтів не як до джерела доходу, а як до людей, у яких не завжди є достатньо коштів. Проста людська щирість і взаєморозуміння – запорука успішної співпраці.

Соціальна відповідальність.

Вважаю, сайти повинні бути доступні всім, хто прагне робити гарне і для користі, використовуючи для цього Інтернет. Часто, ті хто починає свою справу в Мережі, не має достатніх фінансових коштів і не може дозволити собі дорогий сайт.
Вірю, що цінність роботи визначається не розміром зарплати, а рівнем цінності самої виконуваної мною роботи.

Надаю послуги клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою). Ціни на сайті вказані для України. Для інших регіонів, будь ласка, уточнюйте ціни.

Способи швидкого зв'язку

Адреса:

Україна,
м. Харків

Послуги з розробки сайтів в Україні і країнах СНД.

Оплата послуг

ГОДИНИ РОБОТИ:

Працюю і в святкові дні.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.Нд.
9:00 - 20:00 9:00 - 20:00 9:00 - 20:00 9:00 - 20:00 9:00 - 20:00 10:00 - 20:00вихідний

КОНТАКТИ