Стильний і робочий сайт за доступною ціною.

Замовити розробку сайту без передоплати з хостингом на 3 місяці в подарунок.

Мінімалістичні, функціональні і сучасні статичні сайти і AMP версії сайтів.
Для тих, хто втомився від використання CMS і конструкторів сайтів.

Послуги з розробки сайтів в Україні і країнах СНД.

Розробка сайту без передоплати

Повна розробка сайту відбувається без передоплати. По закінченню робіт, сайт затверджується вами і тільки після цього ви повністю розраховуєтесь за проект.

Безкоштовно хостинг на 3 місяці

При замовленні сайту, ви отримаєте надійний і стабільний хостинг на 3 місяці в подарунок.

Технічний супровід

Вам не потрібно вирішувати технічні моменти з хостингом, доменом і установкою сайту на хостинг. Ви отримуєте повністю готовий проект для роботи.

Послуги

Створення статичних сайтів

Повністю адаптивні статичні сайти під будь-які пристрої з використанням фреймворку Bootstrap. Стильний, сучасний, мінімалістичний і зручний дизайн. Хороше рішення для Landing Page або сайт-візитка.

Підтримка сайтів

Врятую вас від будь-яких турбот, пов'язаних з підтримкою працездатності ваших сайтів: домен, хостинг, наповнення контентом або товарами, графіка, редизайн. Повний технічний супровід під ключ.

Створення AMP сайтів

Створення прискорених мобільних сайтів з сучасним і функціональним дизайном, за останніми рекомендаціями Google. AMP версії сайту, відмінно виглядають на будь-яких пристроях і можуть використовуватися як основна версія сайту.

Переваги

Адаптивна верстка сайту

Всі сайти, повністю адаптовані під будь-які пристрої. Немає потреби створювати десктопну і мобільну версію сайту.

AMP

При необхідності, можна створити прискорені мобільні сторінки (AMP), для успішного просування в мобільного видачі Google.

Технічний супровід

Всі технічні аспекти, пов'язані з управлінням хостингом, доменом і наповненням сайту – вас не будуть обтяжувати. Тільки стабільність і безпеку.

Домен

Домен, це точна адреса вашого сайту. Надаю допомогу при виборі та купівлі домену для сайту. Допоможу підібрати правильно домен і за доступною ціною. Працюю тільки з офіційними реєстраторами доменів.

Хостинг

Хостинг, це будинок для вашого майбутнього сайту. Надаю надійний хостинг для розміщення сайтів на 3 місяці – безкоштовно. Надаю допомогу при виборі тарифів з урахуванням ваших потреб. Пропоную тільки доцільні тарифи.

Просування

Ви отримаєте повністю готовий сайт для просування. Підключення Яндекс.Метрики, Google Analytics і віджета зворотного дзвінка, дозволить вам вже на самому початку, приступити до просування свого сайту.

Безкоштовна CMS

У вас буде можливість самостійно редагувати основні блоки свого сайту. Проста система управління сайтом, в якій можна розібратися за 5 хвилин.

Останні мої реальні проекти, якими зараз займаюся.

Сайт-портфоліо фотографа

Сайт-портфоліо фотографа

Невеликий сайт з повним портфоліо фоторобіт фотографа. Створювався для розміщення в електронних листах, соцмережах, для демонстрації потенційним клієнтам і реклами. Тобто, повністю виконувався виключно іміджеві функції і не призначався для просування в пошукових системах.

Сайт і блог фотографа

Сайт і блог фотографа

Повноцінний сайт фотографа, з повним портфоліо робіт і великим описом спектру послуг. Є підключений блог до сайту. Сайт націлений на просування в пошукових системах по ключових запитах.

Сайт системного адміністратора

Сайт системного адміністратора

Створювався для демонстрації послуг, що надаються і для просування в пошукових системах по ключових запитах.

AMP версія сайту

AMP версія сайту

Повністю сучасний і функціональний AMP сайт, створений за останніми рекомендаціями Google. Призначався для заняття топових позицій по ключових запитах в мобільному пошуку Google.

Сайт зоомагазину

Сайт зоомагазину

Витончений стиль, мінімалізм, простота навігації і адаптивність під будь-які пристрої, роблять даний сайт зручним для клієнтів. Створювався для іміджу, реклами в Google Ads та для розміщення банерної реклами на тематичних майданчиках.

Промо сайт з 3-х сторінок

Промо сайт з 3-х сторінок

Зручній промо-сайт з 3-х сторінок, з можливістю вибрати товар і оформити покупку через корзину easynetshop товарів на самому сайті. Створено для рекламних компаній в Instagram і на Facebook.

Простий спосіб, отримати робочий сайт на вигідних умовах.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ САЙТУ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ

Чому варто замовити статичний сайт у мене?

01.

НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ

Сайт Landing Page, одностранічнік, сайт компанії або сайт-візитка – буде готовий протягом 2-7 днів.

02.

ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Сайти створюються з використанням фреймворку Bootstrap і повністю адаптовані під будь-які пристрої.

03.

ДОСТУПНІ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Ціни є оптимальними і вибудовуються з урахуванням «якість-ціна». Оплата відбувається тільки за виконану роботу.

04.

ПОВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Сайт буде розміщений на надійному хостингу з подальшим технічним супроводом.

Замовити сайт – Найчастіші питання


Статичні і динамічні сайти.

- Стабільний хостинг в подарунок – на 3 місяці.
- Повністю адаптивний сайт під всі пристрої.
- Повністю готовий сайт, для реклами в пошукових системах, соціальних мережах, на дошках оголошень.
- Сайт з встановленим виджетом зворотного дзвінка (з повідомленнями на e-mail і в Telegram) і віджетом для швидкого зв'язку через месенджери.
- Установка SSL сертифікату на сайті.
- Налаштування корпоротивної пошти з вашим доменом сайту.
- Стильний сайт, який буде відображати ваш статус в Мережі.
- Захищений сайт від вірусів і зломів.
- Повністю налаштований сайт на стабільному хостингу з доменним ім'ям.
- Технічне повне безкоштовне супровід вашого сайту протягом 30 днів і базове безкоштовний супровід протягом 12 місяців.

- Досить невелика вартість розробки. Статичні сайти, значно дешевше, своїх «динамічних побратимів».
- Мінімальні вимоги до просування. Простота коду забезпечує просування сайту без підключення додаткових модулів. Досить базових SEO-заходів, виконаних на належному рівні.
До речі, на початку розвитку Мережі Інтернет, динамічні сайти практично не сприймалися пошуковими системами.
- Швидкість роботи сайту. Статичні сайти, працюють в рази швидше сайтів, створених на CMS і конструкторах сайтів. Такі сайти, подобаються пошуковим системам.
- Надійність. Мінімум оновлень, відсутність баз даних і PHP – гарантія стабільної роботи статичного сайту.
- Безпека. Статичні сайти, не бояться різних SQL-ін'єкцій, а також спроб хакерів виявити уразливості в самому коді веб-додатків.
- Дешевизна хостингу. Так як немає баз даних, можна вибрати більш мінімальний тарифний план на хостингу. Статичний сайт, не створить великого навантаження на хостинг і не перевищить ліміт тарифу.
- Невисока вартість великих структурних змін. В процесі експлуатації можуть виявитися деякі помилки в роботі статичного сайту, або ж будуть потрібні доопрацювання сайту. На відміну від динамічних сайтів, зробити ці виправлення і реорганізаційні дії, буде значно простіше і дешевше.

- Досить обмежений функціонал. З статичного сайту, у вас не вийде повноцінний блог або Інтернет-магазин. Просто, статичні сайти, не створені для цих цілей. Також, часто немає зручної панелі керування, яка дозволить вам самостійно змінювати вміст свого сайту.
- Неможливо провести повноцінну інтеграцію статичного сайту з 1С і подібними програмами.
- Немає можливості створити повноцінну систему реєстрації користувачів на сайті.

- Відносно недорога підтримка сайту. Є зручна панель управління, яка дозволить вам самостійно змінювати вміст сторінок.
- Широкі функціональні можливості. На динамічних сайтах, можна реалізувати реєстрацію та аутентифікацію на сайті, забезпечити зберігання персональної інформації користувачів, створити форум, поштову розсилку, пошук по сайту, форми замовлень, Інтернет-магазин, блог, форум, новинний сайт і багато іншого.
- Підтримка бізнес-процесів. Одна з ключових переваг динамічних сайтів – можливість інтегрувати свій сайт з різними системами, які вже діють усередині вашої організації. Так, наприклад, можна зробити автоматичне створення прайс-листа, інформація для якого буде вилучатись з програми складського обліку товарів. Провести інтеграцію з 1С і подібними програмами.

- Високі вимоги до хостингу. У статичному сайті при запиті користувачу просто передається вже готова веб-сторінка за десятки мілісекунд. У разі динамічного сайту, при надходженні запиту на сервер сторінка збирається, а потім вже відправляється користувачеві. Оскільки ресурс потужності сервера завжди обмежений, то при піковому навантаженні система працює в дуже напруженому режимі.
- Відносно висока вартість створення. Для здійснення всіх функціональних можливостей, крім веб-дизайнера і HTML-кодера, потрібна робота ще й веб-програміста, і часто не одного.
- Висока вартість великих структурних змін. Все зав'язано на програмному забезпеченні, яке використовується на сайті. В процесі експлуатації можуть виявитися деякі помилки в «движку», або ж знадобитися доопрацювання сайту. Ці дії зможуть виконати лише кваліфіковані фахівці, що від вас вимагатиме значних грошових витрат. Це досить серйозний недолік динамічних сайтів.
- Уразливості, хакерські атаки і віруси. Динамічні сайти, постійно потребують оновлення. Також, необхідно постійно оновлювати не тільки CMS, але і всі плагіни. Незважаючи на це, динамічні сайти, все одно знаходяться в постійному ризику бути зламаними і інфікованими, що теж, доставляє додаткові проблеми.

Конструктори сайтів.

- Не потрібно ламати голову з хостингом, доменом і іншими премудростями - достатньо однієї реєстрації, оплати послуг і все це буде працювати.
- Є безкоштовні тарифи.
- Є досить недорогі тарифи, які вийдуть навіть дешевше статичного сайту.
- Ви можете зробити свій сайт таким, як ви його бачите. Обмежені тільки функціоналом самого конструктора.
- Швидкість – реєстрація і настройка сайту займають небагато часу. Через годину вже можна хвалитися своїм дітищем.
- Технічна підтримка може допомогти вирішити всі питання, хоча там і так все зроблено гранично зручно і зрозуміло (актуально в основному для платної підписки).
- Зовнішній вигляд сайту можна отримати цілком гідний – дизайн їх шаблонів розробляють грамотні дизайнери.
- Для магазинів вже передбачені механізми замовлення і прийому оплати. Це великий плюс.
- Без навичок програмування, можна створити свій сайт. Вам не потрібно нічого знати про веб-дизайн сайту, щоб використовувати конструктор. Якщо ви можете використовувати Google, то ви легко впораєтеся і з сервісом створення сайтів, чий інтерфейс, найчастіше досить інтуїтивний, щоб направляти вас протягом всього основного процесу створення веб-сайту і настройки.

- Безкоштовні тарифи, часто мають сторонню рекламу і сильно урізаний функціонал. Не завжди можна на безкоштовному тарифі конструктора, підключити персональне доменне ім'я.
- Не дивлячись на те, що є відносно вигідні тарифи, часто потрібний функціонал продається за завищеними цінами.
- Часто, на конструкторі сайтів, немає можливості отримати доступ до файлів сайту по FTP. Це означає, що провести будь-які маніпуляції безпосередньо в коді сайту – не вийде. Також, це часто не дасть можливості зберегти свій сайт і перенести його на інший хостинг.
- Як писав вище, практично жоден конструктор сайтів, не дозволяє перенести сайт на інший хостинг.
- Функціонал влаштований так, що не дозволить зробити вам «крок в ліво-вправо». Все тільки за шаблоном. Досвідчені дизайнери можуть залишитися розчаровані обмеженим вибором інструментів, які сайтобудівники пропонують. Кожен сервіс пропонує свій набір шаблонів і елементів дизайну, які можуть відрізнятися один від одного.
- Швидкість роботи сайтів створених на конструкторі сайтів, часто бажає кращого.
- Можуть виникнути (найчастіше) проблеми з інтеграцією на сайті 1С і подібних програм. Найчастіше, конструктори сайтів, не дають можливість зробити інтеграцію з 1С і подібними системами.

Для створення сайту-візитки, корпоративного сайту або Інтернет-магазину, ви можете скористатися конструктором сайтів uKit. Це простий і потужний конструктор сайтів для бізнесу.
Якщо ви хочете створити невеликий Лендінгем, вам підійде конструктор Лендінгем ulanding.
Це два перевірених і надійних конструктора, які дозволяють дійсно створювати прості і робочі сайти самостійно.

Що таке AMP сторінка?

AMP (Accelerated Mobile Pages) — це технологія прискорених мобільних сторінок, яка розробляється незалежними розробниками і активно просувається компанією Google в своєму пошуковику. Суть в тому, що на сайті використовуються спеціальні теги, кількість і функціонал яких строго обмежені. Завдання розробника полягає в тому, щоб «зібрати» сайт з доступних схем, які вирішать проблему замовника.

- Сторінки з AMP ранжуються вище інших запитів в пошуку за рахунок того, що відповідають вимогам до швидкої завантаженні і адаптовані під мобільні пристрої. AMP версії сайтів, відкриваються практично за 1 секунду в буквальному сенсі цього слова.
- На мобільному пристрої вони можуть з'являтися в розширених результатах пошуку і каруселях.
- При пошуку на мобільних пристроях AMP-сторінки можна розпізнати за спеціальними відмітками.

- По-перше, прискорені сторінки хоч і підтримують статистику від Google, але вимагають викоистання іншого тега, який повинен бути встановлений на всіх прискорених сторінках. Очевидно, що це може зайняти багато часу і сил, а також внести неточності в статистику. Розробники прямо заявляють, що «Аналітика для AMP в даний час має обмежені можливості в порівнянні зі стандартною; Можливості AMP будуть додаватися в майбутньому ». Те ж і з Яндекс Метрика.
- По-друге, все Accelerated Mobile Pages (AMP сторінки) кешуються і, коли до них звертається користувач, сайт віддає йому кеш версію сторінки з серверів Google. Деяких, лякає залежність від кеша Google.
- Строго обмежений функціонал в рамках якого, розробник створює AMP сторінку.

Що вибрати?

Статичні сайти, є хорошим вибором для сайту-візитки, сайту компанії, Landing Page, односторінкових сайтів. Якщо вам не потрібна інтеграція сайту з 1С і подібними програмами, ви не плануєте робити можливою реєстрацію на сайті, а також контент (вміст) вашого сайту не буде часто змінюватися, варто вибирати статичні сайти. Зазвичай область діяльності фірми або адреса офісу змінюється дуже рідко, а для того щоб вставити новина, досить змінити всього одну сторінку. Тобто, експлуатація цього сайту не буде дорогим і віднімаючим багато часу. Також, статичні сайти підійдуть і для тих, хто планує просувати свій сайт в Мережі платними способами – за допомогою реклами в пошукових системах, соціальних мережах, на дошках оголошень.

Динамічні сайти ідеально підійдуть для блогів, новинних сайтів, порталів, форумів та Інтернет-магазинів. Також, якщо ви плануєте провести інтеграцію сайту з 1С і подібними програмами, або хочете зробити можливим проводити реєстрацію на своєму сайті, приймати оплату, вам необхідно обирати динамічні сайти.

Конструктор сайтів може бути ефективним варіантом для тих, хто обмежений у часі, коли потрібен простий сайт або, може бути, ви не так впевнені в своїх дизайнерських здібностях. Не завжди є фінансова можливість, створити платний сайт. Безкоштовні конструктори, можуть допомогти обзавестися власним сайтом. Також, конструктор сайтів може стати в нагоді початківцям фотографам, дизайнерам, художникам ...

AMP технологію, можна використовувати для створення Landing Page, сайтів-візиток, односторінкових сайтів, сторінок під рекламу та корпоративних сайтів з нескладним функціоналом. Також, AMP технологія, буде актуальною для створення мобільних версій сайтів або окремих сторінок/розділів сайту. Якщо ваші клієнти, роблять замовлення товарів і послуг з мобільних пристроїв і вам важливо швидке завантаження сайту, варто подивитися у бік AMP технології. AMP сайти ідеально виглядають як на десктопах так і на мобільних пристроях.

ЦІНИ НА РОЗРОБКУ САЙТУ

Гарантована 30% * знижка на розробку сайту для художників, письменників, косплеєрів, фотографів, моделей, ремісників.
Знижка 50% * на розробку сайту некомерційним організаціям.

* У вартість (зі знижкою) входить хостинг на 3 місяць (домен оплачується окремо).

Сайт Landing Page

2800 грн.

З хостингом на 3 місяці.
* Розробка за 2 дні.

 • Хостинг на 3 місяці
 • Домен сплачується окремо
 • від 1-го до 10-ти блоків
 • ** Проста система управління сайтом
 • Персональна пошта на домені сайту
 • Встановлення сайту на хостинг і підключення доменного імені
 • Безкоштовний базовий технічний супровід протягом 12 місяців

Сайт компанії

3000 грн.

З хостингом на 3 місяці.
* Розробка за 7 днів.

 • Хостинг на 3 місяці
 • Домен сплачується окремо 
 • від 1-ї до 8-ми сторінок
 • ** Проста система управління сайтом
 • Персональна пошта на домені сайту
 • Встановлення сайту на хостинг і підключення доменного імені
 • ⍰ Безкоштовний базовий технічний супровід протягом 12 місяців

Сайт візитка

2500 грн.

З хостингом на 3 місяці.
* Розробка за 5 днів.

 • Хостинг на 3 місяці
 • Домен сплачується окремо 
 • від 1-ї до 5-ти сторінок
 • ** Проста система управління сайтом
 • Персональна пошта на домені сайту
 • Встановлення сайту на хостинг і підключення доменного імені
 • Безкоштовний базовий технічний супровід протягом 12 місяців

Односторінковій

від 300 грн.

Без хостингу і домену.
* Розробка за 1 день.

 • Без хостингу
 • Домен сплачується окремо 
 • від 1-го до 5-ти блоків
 • ** Проста система управління сайтом
 • Персональна пошта на домені сайту
 • Встановлення сайту на хостинг і підключення доменного імені
 • ⍰ Безкоштовний базовий технічний супровід протягом 12 місяців
Односторінкового вітрина товару/послуг

Односторінкова вітрина товару / послуг

1700 грн.

Розробка односторінкових вітрин для продажу товарів або послуг. Можливість налаштувати додавання товару у кошик товарів з повідомленнями на пошту і Telegram.

У вартість входить:
• Хостинг на 3 місяці.
• Домен оплачується окремо.
• 1 сторінка до 20-ти блоків.
• Налаштування персональної пошти на домені сайту.
• Установка сайту на хостинг і підключення доменного імені.
Безкоштовний базовий технічний супровід протягом 12 місяців.
Кошик товарів з повідомленнями на e-mail.

* Розробка за 1 день.

* За умови, якщо є готове наповнення для сайту з боку замовника (тексти, фото, відео, логотип ...) і приклади вподобаних сайтів.

** При необхідності (за запитом), встановлюється базова або розширена адмін-панель для самостійного управління сайтом.

На всіх тарифах, у вартість входить установка безкоштовного віджета швидкого зв'язку в месенджерах і безкоштовного віджета «Замовити зворотний дзвінок» з повідомленнями на e-mail і Telegram, а також підключення Яндекс.Метрики і Google Analytics, якщо ви надасте коди лічильників.

Дорого?

Тоді, створіть сайт самостійно або замовте сайт на біржі фрілансу.

Як відбувається процес розробки статичних сайтів?

Відповіді на часті питання.

Скласти ТЗ (технічне завдання) для сайту — просто. Вам достатньо надати інформацію з комерційною пропозицією вашої фірми або в довільній формі опис зі списком своїх послуг.

Створити безкоштовно сайт — можна. Але, не потрібно. І ось чому.

• Як мінімум для створення повноцінного сайту, вам знадобиться придбати домен і хостинг.
• Безкоштовні конструктори сайтів, не пропонують можливості використовувати свій домен на безкоштовних тарифах.
• Ви можете спробувати знайти безкоштовний хостинг і скористатися безкоштовним доменом, проте пошукові системи з підозрою ставляться до таких сайтів.
• Після вибору і покупки хостингу і домену, можна думати про розробку сайту.

Як бачите, безкоштовно створити сайт — не вийде.

Так, ви можете замовити сайт без передоплати.
Також, вам не потрібно купувати хостинг і домен заздалегідь. У вартість розробки сайту, входить хостинг на 3 місяці, вам потрібно буде тільки оплатити окремо домен і оплатити послуги з розробки сайту. В процесі розробки сайту, ваш сайт буде на моєму тестовому домені. Оплата за розробку сайту — тільки після виконання робіт.

Хостинг надається вам безкоштовно на 3 місяці. По закінченню терміну, вам потрібно буде подовжити послуги хостингу, на бажаний термін (від 1 місяця — до 1 року). Також, вам необхідно буде придбати домен для сайту (оплачується на 1 рік). Всі технічні питання з підключенням домену та розміщенням сайту на хостинг — беру на себе.

Надаю безкоштовно просту систему управління основним контентом. Система проста і не потрібно сидіти годинами, щоб зрозуміти як внести одну правку. Ви зможете самостійно вносити зміни в основних блоках сайту при необхідності. При виникненні труднощів, ви завжди зможете звернутися за допомогою.

Нерідко, на початковому етапі, бізнес не може дозволити собі значних фінансових витрат при розробці сайтів. В такому випадку, доцільно створити сайт самостійно. Серед великої різноманітності конструкторів сайтів, є два основних потужних конструктора, в яких ви зможете створити сучасні та робочі сайти – самостійно.

Для створення сайту-візитки, корпоративного сайту або Інтернет-магазину, ви можете скористатися конструктором сайтів uKit. Це простий і потужний конструктор сайтів для бізнесу.

Якщо ви хочете створити невеликий Лендінгем, вам підійде конструктор Лендінгем ulanding.

Це два перевірених і надійних конструктора, які дозволяють дійсно створювати прості і робочі сайти самостійно.

Доступна покупка і реєстрація доменів, хостингу та оренда серверів за вигідними цінами

Порядок роботи зі мною.

Деталі

Отримую від вас ТЗ. Обговорюємо з вами всі деталі.

Макет

Створюю макет і показую його вам. При необхідності – коректую.

Втілення

Якщо вас все влаштовує в макеті, приступаю до створення вашого сайту.

Результат

Перевіряємо готовий сайт. Якщо вам подобається результат, завантажую сайт на хостинг і підключаю доменне ім'я.

Кому підійдуть мої послуги?

Втомилися від конструкторів сайтів і всіляких CMS? Тоді, статичний сайт – для вас. Отримайте сучасний, легкий, стабільний, безпечний статичний сайт і якісний технічний супровід.

Кому не підійдуть мої послуги?

Мої послуги, будуть неактуальні для тих, хто бажає використовувати конструктори сайтів і сайти на CMS системах, а також – не потребує подальшого технічного супроводу. Також, мої статичні сайти не підійдуть для великих блогів і повноцінних Інтернет-магазинів.

Простий спосіб, отримати робочий сайт на вигідних умовах.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ САЙТУ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ

Не роблю:

 • портали, новинні сайти, форуми, великі Інтернет-магазини
 • адалт сайти
 • сайти фінансових пірамід
 • фішингові сайти
 • парсери сайтів
 • сайти для проведення всіляких афер в Мережі
 • сайти для незаконної діяльності

Якщо у мене виникне підозра, що створений мною сайт, може бути використано для вчинення протиправних цілей або потрапляє під вищеописані пункти, залишаю за собою право відмовити в наданні послуг. Створюю тільки якісні сайти – сайти для людей.

Чому у мене такі ціни?

Довгострокове співробітництво.

У своїй роботі, завжди розраховую на довгострокову співпрацю і ставлюся до своїх клієнтів не як до джерела доходу, а як до людей, у яких не завжди є достатньо коштів. Проста людська щирість і взаєморозуміння – запорука успішної співпраці.

Соціальна відповідальність.

Вважаю, сайти повинні бути доступні всім, хто прагне робити гарне і для користі, використовуючи для цього Інтернет. Часто, ті хто починає свою справу в Мережі, не має достатніх фінансових коштів і не може дозволити собі дорогий сайт.
Вірю, що цінність роботи визначається не розміром зарплати, а рівнем цінності самої виконуваної мною роботи.

Надаю послуги клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою). Ціни на сайті вказані для України. Для інших регіонів, будь ласка, уточнюйте ціни.

Способи швидкого зв'язку

Адреса:

Україна,
м. Харків

Послуги з розробки сайтів в Україні і країнах СНД.

Оплата послуг

Контакти:

Ел. адреса: info@pc103help.in.ua
Телефон:
+38-097-53-31-563 (Київстар)
+38-093-87-38-579 (lifecell)

Тільки повідомлення:
+38-097-53-31-563 Telegram
+38-097-53-31-563 Viber
Skype

Copyright © 2014 – 2020; Розробка і обслуговування сайтів – sitebuilder.pc103help.in.ua

Даний сайт хоститься на FREEhost.UA

ГОДИНИ РОБОТИ:

Працюю і в святкові дні.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.Нд.
10:00 - 20:00 10:00 - 20:00 10:00 - 20:00 10:00 - 20:00 10:00 - 20:00 11:00 - 18:00вихідний